Dekoratif Saksı Modelleri

Doğaya ve insan sağlığına kattığı faydalarıyla bildiğimiz çiçeklere, hassas ve narin bir sevgi göstermeyi unutmayın. Ev, ofis ya da bahçenize dahil edeceğiniz bir çiçek, dünyamıza daha sağlıklı bir yaşam fırsatı sunabilir! 

Dekoratif saksı modeli ile ona uygun bitki veya çiçekler bulunduğunuz ortamda size piskolojik olarakta yardımcı olur. Sahip oldukları yeşil rengin yanı sıra canlı ve cezbedici renkleri ile insana sevinç, mutluluk, canlılık ve yaşam isteği veren bitkiler stresi azaltıcı
etkisi ile psikolojik ve ruhsal yönden insanların rahatlamalarını sağlayıcı olumlu
etkileri bulunmaktadır.

Dekoratif Saksı Modelleri ile bulunduğunuz ortamı renklendirin!!!

Eğer çevrenizdeki ortamı renklendirmek için ağaç, bitki ve çiçeklerle dekoratif klasik bir tema yada modern bir tema oluşturabilirsiniz. Bitkiler bu dekoratif saksılarla harika görünecek ve çağdaş bir görünüm ya da dilerseniz nostaljik bir hava kazandıracak. Size daha fazla seçenek sunan farklı tasarımlar da vardır. Rengini odaya uyacak şekilde değiştirmek isterseniz, dekoratif saksı modelleri farklı renklerde sipariş verebilirsiniz.

İç ve dış mekan için saksı tercihi neden Smart dekoratif saksı ?

Çağdaş tasarım, işlevsellik ve karmaşıklığı birleştirmek istediğiniz bitki ve çiçekler için en iyi saksı tercihi dekoratif smart saksıdır. Dekoratif saksı, hafif olarak tasarlanmıştır ve bitkiniz için bakım gerektirmez, Oldukça uzun ömürlü bir malzemeden imal edilmektedir. Buda hem iç mekanda hem de dış mekanda tercih edilmesinin en büyük nedenlerinden birisidir. Herhangi bir bitki ve ağaç türü için büyük veya küçük saksı modellerini kullanabilirsiniz. Saksılarınızı istediğiniz büyüklükte Smart Saksı olarak imal edebiliyoruz. Smart dekoratif saksı modelleri büyüklükten küçüğe ve model çeşitliliği nedeniyle ofis, restoran , kafe , AVM , otel ve benzeri pek çok alanlarda tercih nedenidir. Talepleriniz doğrultusunda her ortama uyum sağlamaktadır.

Dekoratif Saksı Modelleri üretimi nasıl olur?

Dekoratif saksıları, ileri teknoloji ürünü saksılardır. Yüksek kaliteli malzemeden üretilen saksılar sert ilkim koşullarına dayanıklı olup, renk solması, çatlama ve kırılma yapmazlar. Klasik modellerden, ışıklı modellere, ufak masa saksılarından, dev bahçe saksılarına kadar geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Polietilen malzemeden üretilen saksılarımız kırılmaz ve darbe dayanıklı özelliklere sahiptir. Ayrıca, her türlü koşulda (-20°C ila +50°C arası) kullanıma uygundur. Taşıma esnasında da büyük avantaj sağlar. Bu saksılar, ağaçlar, bitkiler ve diğer bahçe ürünleri için mükemmel bir seçenektir. Ürünlerimizin kalitesi ve dayanıklılığı ile güvenle kullanabilirsiniz.

Dekoratif Saksı Modelleri ve Fiyatları

Oramınıza en uygun dekoratif saksı modelleri ve fiyatları sitemizde bulunmaktadır. Ortama 2.000 TL den başlayıp 9.000 TL ye kadar çıkmaktadır.