Dış Mekan Büyük Saksı Modelleri

Dekoratif dış mekan büyük boy saksıları, ileri teknoloji ürünü saksılardır. Yüksek kaliteli malzemeden üretilen saksılar sert ilkim koşullarına dayanıklı olup, renk solması, çatlama ve kırılma yapmazlar. Klasik modellerden, ışıklı modellere, ufak masa saksılarından, dev bahçe saksılarına kadar geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Polietilen malzemeden üretilen dış mekan büyük saksı modelleri miz kırılmaz ve darbe dayanıklı özelliklere sahiptir. Ayrıca, her türlü koşulda (-20°C ila +50°C arası) kullanıma uygundur. Taşıma esnasında da büyük avantaj sağlar. Bu saksılar, ağaçlar, bitkiler ve diğer bahçe ürünleri için mükemmel bir seçenektir. Ürünlerimizin kalitesi ve dayanıklılığı ile güvenle kullanabilirsiniz.

Otel, Cafe, restoran veya özel projeleriniz için yapacağınız toplu alımlara özel fiyat teklifi isteyiniz.

Büyük Boy Saksı Modelleri Temizliği

Kireç ve su tutmadıkları için temizliği de oldukça kolaydır. Hazırlayacağınız sabunlu su veya su ile ıslattığınız nemli bir bez yardımıyla büyük boy saksı nızı kolayca temizleyebilirsiniz. Su tutmayan yüzeyi sayesinde dış mekan kullanımlarında hava koşullarına bağlı olarak bir küflenme meydana getirmez. Bu sayede sert iklim koşulları da dahil olmak üzere tüm mevsimlerde kullanılabilme özelliğine sahip olur. Özel ölçülerle üretilebiliyor olmaları ihtiyaca uygun bir çözüme kapı aralar. Her saksıda size özel hissettirecek renk ve çeşitlere sahip büyük boy saksı modelleri, yaşamınızda eşsiz bir seçeneğe dönüşecek. İşlevlerinin ötesinde estetik bir görüntü vadeden minimal dekorasyon aksesuarı polietilen SMART büyük boy saksılar, yeni nesil bir tasarımı ortaya koyarak tasarımlarınızın vazgeçilmez parçası olacak.