Büyük Boy Saksı

Üretimini yapmış olduğumuz büyük boy saksı modelleri son derece hafif ve sağlamdır. Beton saksılara kıyasla %85 daha hafiftir. En büyük boy saksıyı bile tek başınıza kaldırabilirsiniz.

Büyük Boy Saksı Modelleri

Kusursuz görüntülerini polietilen mazemeden alan ürünler, boya kullanılmadan üretildikleri için (kendinden renkli) uzun vadeli kullanımlarda herhangi bir çizilme veya solma meydana getirmez. Diğer saksıların taşıyamayacağı bitki ve ağaç türleri için aynı zamanda bitkilerinizin sağlığı için de polietilen saksılar ideal bir seçenektir. Çevre dostu oldukları için bulundukları ortamın özelliklerini alırlar. Kış mevsiminde güneş ışınlarını emerek bitkileri beslerler. Çift kat izolasyona sahip oldukları için yaz aylarında ise bitki köklerini sıcaktan korurlar.

Büyük Boy Saksı Modelleri ve renkleri nelerdir?

Her renk ve modellerde ürünlerimiz mevcuttur. Büyük boy saksı modelleri ebatlarına göre fiyatları değişmektedir sizde sitemizi incelleyerek en uygun modelli ve fiyatta bulabilirsiniz

Büyük boy saksı modelleri hakkında

İçerisinde bulundurduğu polietilen  sayesinde sağlamlığını yıllarca koruyup, kullanıcılar için uzun ömürlü bir alternatif oluşturuyor. İnce ve minimalist dokunuşlarla üretilen, dekore etmek istediğiniz alanlarda işinizi kolaylaştıracak dekoratif büyük orta ve küçük boy modeller bulunuyor. En büyük özelliğide hafif ve uzun ömürlü olmasıdır. Hafiftir, yer değiştirmesi son derece kolaydır. En büyük boy saksı modellini tek başına kolayca kaldırabilirsiniz.